Teslimat ve Kargo
Siparişinizin durumunu veya kargoya teslim edilip edilmediğini; üye iseniz profil sayfanızda yer alan "Siparişlerim" sekmesinden, üye değilseniz "Siparişim Nerede?" butonu yardımı ile kontrol edebilirsiniz. Açılan pencerede sipariş detaylarınızı görmek için sipariş numaranızı ve E-Posta adresinizi giriniz.

Tüm siparişler anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. İade-değişim süreçlerinizde de ürün/ürünlerinizin gönderimlerine ait bedelleri anlaşmalı kargomuz Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz takdirde tarafımızca karşılanır. Ayrıca 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Stoklarımızda bulunan ürünler hafta içi saat 16:00'dan önce ve Cumartesi 12:00 'den önce sipariş verildiği takdirde aynı gün içinde kargoya verilir. Siparişiniz bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 2 iş günü içinde teslim edilmektedir. Stoklarımızda bulunmayan ürünler için ise bize talep göndermeniz durumunda, 2-15 iş günü arasında ürün/ürünleri kargoya verilmek üzere hazır hale getiriyoruz. Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır. Cumartesi (12:00'den sonra), Pazar ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir.

Siparişinizi teslim almanız esnasında kargo paketinde yırtılma,ıslanma, ezilme vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kargo yetkilisinin yanında kontrol ediniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içerisinde bir problem olması durumunda size yardımcı olacaktır. Bu gibi durumlarda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi ve iade süreci işlemlerinizde işinizi daha da kolaylaştıracaktır.