Gizlilik İlkeleri

Bu sözleşme Modvay Elektronik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi veya Modvay'ın gizlilik şartlarını içerir. Modvay.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. 

Modvay.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim , yaş, iletişim bilgileri vb.) talep etmektedir. Bu bilgiler müşterilerin memnuniyetini ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla , dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Modvay bünyesinde kullanılmaktadır. Modvay , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Modvay.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Modvay.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Modvay.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda, resmi makamlara açıklanabilecektir.Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Aksi talep edilmediği sürece üyelerimiz için seçilmiş ürünler, Modvay’a katılan yeni tasarımcı,butik,mağaza,markalar, kampanyalar, yarışmalar ve Modvay ile ticari ilişki içindeki 3. Partilerin ilgilenebileceği duyuruları (banka kredi kartı kampanyaları, promosyonlar vb.) ve benzeri diğer duyurular, pazarlama aktiviteleri uyarınca tarafınıza E-Bülten olarak email ve mobil telefon aracılığı ile gönderilebilecektir. Modvay.com’dan gönderilen e-mailde bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Hesabım" bölümünde "Üyelik Bilgilerim" alanında bulunan kutulardaki işareti kaldırarak e-mail / sms gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Modvay.com`a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz:

Modvay Elektronik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi

Adres: Fatih Mah. Cengiz Topel Cad. Nurten Sok. No:3 / 3A  Büyükçekmece / İstanbul

Telefon: 0850 259 22 66

E-posta: destek@modvay.com